trojUpravaVod2

Úprava vody pro domácnosti

Kvalita vody v jednotlivých domácnostech je dána především používaným zdrojem vody. Pokud je domácnost zásobována veřejným vodovodem, je kvalita vody zajišťována provozovatelem vodovodu (rozbory většinou bývají zveřejňovány na webových stránkách provozovatele), upravovanými parametry pak bývají nejčastěji vysoká tvrdost vody, obsah chlóru (chuťové vlastnosti pitné vody z rozvodu jsou negativně ovlivněny obsahem chlóru, který je však v rozvodu vody nezbytný) a mechanické znečištění z potrubí.


V případě, že má domácnost vlastní podzemní zdroj vody (studna nebo vrt), je potřeba nejprve provést rozbor vody (v Praze spolupracujeme s akreditovanou laboratoří VZ lab a.s.). Na základě rozboru Vám pak bude našimi technology navrhnuta úprava vody. Mezi nejčastější problémy s kvalitou studniční vody patří zvýšené obsahy nerozpuštěných látek, železa a manganu a dále bakteriální znečištění a vysoká tvrdost vody. Velmi často bývá přítomna kombinace několika druhů znečištění.

DomacnostiSchema
V tomto segmentu patří výrobky a služby firmy Culligan k naprosté špičce v oboru. Společnost disponuje více než sedmdesátiletou tradicí a zkušeností, nejširším sortimentem zařízení pro čištění vody, pokrývajících řešení i nejproblematičtějších vod. Na trhu v ČR je nejdéle působící firmou s velmi silným podílem. Dlouholeté zkušenosti a velmi vysoký počet realizovaných úpraven vod pro rodinné domy a domácnosti přinesl odborníkům firmy Culligan velmi hluboké zkušenosti s řešením i velmi komplikovaných problémů s úpravou vody a čištěním vody, proto má zákazník značnou záruku správného řešení, nikoli „experimentování“ a marných investic s firmami nezkušenými. Také léty budovaný, zkušený a ověřený servis je velmi významnou devizou.


Pokud potřebujete jakýmkoli způsobem upravit Vaši vodu, kontaktujte nás a my Vám na základě jejích parametrů, požadovaného výkonu a požadované kvality upravené vody vypracujeme technologický návrh nejvhodnější úpravy vody pro Vaše potřeby (např. filtrace vodyzměkčení vody, odželeznění vodydezinfekce vody, bezchlorová UV dezinfekce atd.).  Podle výsledků Vašeho rozboru vody Vám zdarma zpracujeme a zašleme návrh řešení úpravy vody formou odborné cenové nabídky.