trojUpravaVod2

Bazény

Soukromé bazény pro rodinné domy, bazény pro hotely a pensiony, městské plavecké bazény, letní koupaliště, lázeňské a rehabilitační bazény vybavujeme technologickými linkami pro recirkulaci, filtraci a hygienické zabezpečení bazénové vody, včetně dodávky příslušenství, vířivek, atrakcí, vybavení bazénů a kompletní bazénové chemie.

bazeny

 

Bazénové vícevrstvé filtry Culligan navržené speciálně pro filtraci bazénové vody jsou nejspolehlivější a nejúčinnější bazénové filtry na trhu. Spolu s kvalitním dezinfekčním zařízením a regulací dávkování tvoří prvotřídní bezproblémovou úpravnu bazénové vody. Díky dlouholetým zkušenostem se všemi druhy úpravy vod Vám ochotně a odborně poradíme s kvalitou Vaší vody a zdarma navrhneme technologii a zajistíme technologický a chemický záruční i pozáruční servis.

 

Kromě filtrů nabízí firma Culligan také příslušenství recirkulačních systémů a ostatní vybavení bazénů: dávkovací čerpadla a analyzátory kvality vody, směrové trysky, speciální odtoková zařízení, bazénové vysavače, kartáče na čištění dna a stěn bazénů, nástroje na sbírání listů a jiných nečistot z hladiny, podvodní osvětlovací tělesa, žebříky, desky pro skokanské můstky atd.

 

Pro dosažení spokojenosti zákazníků má Culligan ve svých řadách vysoce specializované odborníky, kteří poskytují sami, nebo prostřednictvím zkušených servisních techniků jak servis zařízení, tak servis chemický, včetně dovozu potřebných chemických prostředků.

 

Pokud potřebujete jakýmkoli způsobem upravit vodu, kontaktujte nás, a my Vám na základě velikosti a hloubky bazénu, požadavku na řízení bazénové chemie (ručně, automaticky) vypracujeme zdarma nabídku nejvhodnější úpravny vody pro Vaše potřeby.