trojUpravaVod2

Úprava vody pro laboratoře

laboratore

PHARMA

PHARMA je zařízení na produkci ultračisté vody, navržené v souladu s laboratorními potřebami. Je to nehlučné, kompaktní, malé a přenosné zařízení, ideální pro toto použití. Lze jej snadno napojit na auto-analyzátory, zpracovávací přístroje i na výtokový kohoutek.

Během čistícího procesu je voda

  • předčištěna filtrací
  • odsolena reverzní osmózou
  • demineralizována pryskyřičnou iontoměničovou náplní MixBed.

Indikátor kvality (nebo přístroj na měření konduktivity, dle modelu) zajišťuje průběžnou kontrolu upravené vody, přičemž konduktivita výstupní vody z PHARMY je nižší než 0,02 mS/m (tj. vyšší než 5MOhm/cm).

laboratore2

 

DEIONIZER D 25 P

DEIONIZER D 25 P s kapacitou 3 l/min je ideální zařízení pro velmi malé potřeby demineralizované vody. Filtrační nádoba je ze sklolaminátu a obsahuje výměnnou vložku s náplní MixBed, jejíž regeneraci po vyčerpání výměnné kapacity zajišťuje firma Culligan.

laboratore3

 

DEIONIZER MB

DEIONIZER MB s kapacitou 15 l/min je demineralizátor s náplní MixBed v ocelovém tanku, zevnitř chráněném nátěrem a z venku vrstvou plastu. Pro napojení na vodovodní systém je vybaven dvěma přípojkami. Aby nedošlo k úplnému vyčerpání výměnné kapacity náplně, má deionizer světelnou signalizaci, která uživatele upozorní na potřebu regenerace.